firma.jpgSiedziba firmy mieści się w gminie Doruchów - powiat Ostrzeszowski - południowa część Wielkopolski granicząca z województwem łódzkim i Dolnośląskim. W początkach swojego istnienia firma zajmowała sie świadczeniem usług w zakresie transportu krajowego oraz zagranicznego.

Od 1996 r. zaczęto sprowadzać maszyny rolnicze renomowanych marek niemieckich. Aby ułatwić rolnikom korzystanie z zakupionych maszyn wkrótce powstał sklep z częściami do wszystkich zachodnich maszyn rolniczych, głównie do marki Claas.

W 2006 r. działalność została rozszerzona o warsztat napraw maszyn rolniczych, w którym świadczone są wszelkie usługi w tym zakresie. Dysponując szerokim asortymentem maszyn rolniczych firma świadczy także usługi w zakresie wykonywania usług rolniczych. Cały czas jesteśmy nastawieni na rozwój i otwarci na sugestie oraz potrzeby naszych interesantów. Corocznie bierzemy udział w targach i wystawach rolniczych na terenie całej Polski. Współpraca z solidnymi i uznanymi producentami części zamiennych oraz sprawna obsługa rolników powoduje, że z powodzeniem konkurujemy na rynku z innymi firmami z tej branży. Wspieramy także stowarzyszenia społeczne, oświatowe, lokalne imprezy. Pomagamy zachować miejscowa tradycję i kulturę ludową.